Meld je aan

tekst: aanmelden cursus

Uit stap 1 is naar voren gekomen of je een laag, matig of hoog valrisico hebt. Bij een matig of hoog valrisico kom je in aanmerking voor de gratis cursus In Balans. We hebben enthousiaste groep fysiotherapeuten klaar staan om het beweegprogramma In Balans aan te bieden. De cursus In Balans is een training die zich richt op het verbeteren van je balans en stabiliteit. Hierdoor sta je steviger op je benen. Je algehele conditie verbetert, zodat je gemakkelijker alles in het dagelijks leven kunt blijven doen. Je zult minder snel uit evenwicht raken. Bewegen zal minder inspanning kosten, zodat een actiever dagelijks leven binnen handbereik komt. Kortom, een leven met meer beweging, meer zelfstandigheid en een verbeterde gezondheid. Het is een groepstraining en duurt veertien weken. Het programma bestaat uit:

  • eén cursusbijeenkomst met informatie over het beweegprogramma 
  • tien weken trainingsbijeenkomsten (2 keer per week een training van 1 uur)
  • twee keer 1 uur functionele testjes na de training, 1 keer aan het begin en 1 keer aan het einde van het programma
  • de cursusbijeenkomsten bestaan uit handige oefeningen, tests en informatie over bewegen, evenwicht en valrisico. De trainingsbijeenkomsten bestaan uit oefeningen op basis van tai chi en zijn gericht op het verbeteren van fitheid, evenwicht en spierkracht

De cursus wordt aangeboden in Doorwerth, Renkum en Oosterbeek. Je kunt voorkeurslocatie opgeven. De cursus gaat van start bij voldoende aanmeldingen. Het kan dus zijn dat je eerste voorkeur niet direct van start gaat. Je kunt dan deelnemen op een andere locatie of wachten tot je eerste voorkeur beschikbaar is. Het aanmeldformulier vind je onderaan deze pagina. 

De curussen worden aangeboden in Renkum, Doorwerth en Oosterbeek. 

Contact

Sport- en Beweegteam Renkum

Gaia Smits- van Deursen

Hogenkampseweg 45
6871JK Renkum

Aanmelden cursus valpreventie

Ik heb een laag/matig/hoog valrisico. (Zie stap 1, of test via https://www.testjevalrisico.nl/)
Mijn eerste keus voor het volgen van de (gratis) cursus in Balans is in:
Mijn tweede keus voor het volgen van de cursus in Balans is in:
Ik ga akkoord met video/fotomateriaal gemaakt door Sport en Beweegteam Renkum. Wij plaatsen mogelijk video's/foto's op onze website en sociale media.
Ik wil graag op de hoogte blijven van toekomstige sport- en beweegactiviteiten in de gemeente Renkum